מזונות שכדאי לנסות בתור ויאגרה טבעית

 

ישנן תופעות לוואי רבות של ויאגרה, וגברים רבים מחפשים חלופות ויאגרה טבעיות שאינן מגיעות עם אותם סיכונים ועדיין יכולות לתת להם זקפה חזקה יותר. חוקרים זיהו כמה חלופות לויאגרה טבעיות בעלות תכונות זהות לוויאגרה והן הרבה פחות מזיקות מהתרופה המסחרית. חלקם דומים בתפקוד ומתמקדים בגירוי החשק המיני, בעוד שאחרים מכוונים להפרעות זיקפה. במאמר זה, נחקור את ההבדלים בין פרמקולוגיה לחלופות טבעיות.

תרופה הצמחית הסינית של עשב עז חרמן עשויה להיות החלופה הטבעית לויאגרה הטובה ביותר עד כה. חוקרים איטלקים מדווחים כי התרכובת עשויה להיות יעילה כמו ויאגרה, אך עם פחות תופעות לוואי. הממצאים יפורסמו בכתב העת Journal of Natural Products. מלבד הפחתת תופעות הלוואי של ויאגרה, תרכובת זו גם מגבירה את רמות החומצה החנקתית, מרכיב מרכזי בשמירה על זקפה. המחקר יתפרסם בכתב עת מדעי.

אבטיח הוכרז כוויאגרה טבעית. פרי זה מלא בחומצת אמינו ציטרולין, אשר מרפה את כלי הדם ומרחיבה אותם. השפעתו דומה לויאגרה, אך ללא תופעות הלוואי. כמו בחלופות טבעיות אחרות, יש לאכול אבטיח פעמיים ביום. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להגביר את החשק המיני מבלי לדאוג לתופעות לוואי. אז, מהם המזונות הטובים ביותר לשימוש כוויאגרה טבעית?

מיץ רימונים הוא חלופה נהדרת לויאגרה טבעית. פרי זה מכיל מרכיב טבעי המכונה ציטרולין, המסייע להגביר את זרימת הדם בפין. זה לא תחליף לויאגרה, אבל זה תחליף מצוין לויאגרה. ואין לזה תופעות לוואי. המיץ עמוס בנוגדי חמצון המעודדים את מחזור הדם בפין. אם אינך רוצה לרכוש חלופות ויאגרה, נסה לאכול אבטיח כל יום.  נטורל ויאגרה ויטמינים ומינרלים טבעיים אלו הם דרך מצוינת לשפר את החשק המיני.

אבטיח הוא אוכל מצוין לנסות כמו ויאגרה טבעית. הוא מכיל ציטרולינג, חומר שמפחית כלי דם ומגביר את זרימת הדם בפין. עם זאת, ראוי לציין שהאבטיח מכיל רמות גבוהות של ויטמין C, שטוב לגוף ומועיל לחשק המיני. זה גם עוזר למנוע מזקפה מלהיות חלשה מדי. מזונות אלו הם אלטרנטיבות מצוינות לויאגרה.

למרות היותה חלופת ויאגרה טבעית, ישנן תופעות לוואי רבות הקשורות לאבטיח. החומר הפעיל באבטיח, המכונה icariin, הוא נוגד חמצון המשפר את זרימת הדם בפין. מלבד תכונות האנטי-אייג’ינג שלו, icariin גם משפר את החשק המיני, מה שהופך אותו לתחליף בטוח לויאגרה. זוהי תרופה טבעית מצוינת לבעיות זיקפה.